ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Αγαπητοί γονείς και παιδιά διανύουμε μια δύσκολη περίοδο λόγω της πανδημίας του κορωνοϊού και είμαστε αναγκασμένοι να μένουμε στα σπίτια μας.

Ευχόμαστε να περάσει γρήγορα αυτή η καταιγίδα και να βρεθούμε όλοι υγιείς στις τάξεις μας. Καλή δύναμη και καλό κουράγιο!

Παρακαλούμε τους γονείς των παιδιών που δεν είχαν δηλώσει τα προσωπικά τους e-mail στις  υπεύθυνες δηλώσεις της εγγραφής του παιδιού τους στο Νηπιαγωγείο , να τα αποστείλλουν στην παρακάτω ηλεκτρονική διεύθυνση , έτσι ώστε να περαστούν τα στοιχεία αυτά στο πληροφοριακό σύστημα  myschool ( όπως μας ζητήθηκε από το Υπουργείο Παιδείας) για να είμαστε έτοιμοι στην περίπτωση εκείνη που θα αρχίσει να εφαρμόζεται η εξ αποστάσεως διδασκαλία και στα Νηπιαγωγεία.
Η ηλεκτρονική μας διύθυνση είναι:

Παρακαλούμε να αναγράφετε το ονοματεπώνυμο το δικό σας ,του παιδιού και το mail σας, και να ενημερώσετε και άλλους γονείς που γνωρίζετε για να κάνουν το ίδιο.
Η ιστοσελίδα του σχολείου μας θα γίνει ο χώρος επικοινωνίας μας, για λίγο διάστημα και παρακαλούμε να την επισκέπτεστε για να ενημερώνεστε.